128GB microSDXC Kingston Canvas Go! Plus A2 U3 V30 170MB/s + adapter

Zaznamenávání dobrodružství na cestách! Karta Canvas Go! Plus microSD od společnosti Kingston je určená dobrodruhům, kteří jsou stále venku a... více informací »
Značka: KINGSTON
571 Kč
Více informací
Zaznamenávání dobrodružství na cestách! Karta Canvas Go! Plus microSD od společnosti Kingston je určená dobrodruhům, kteří jsou stále venku a...

Zaznamenávání dobrodružství na cestách! Karta Canvas Go! Plus microSD od společnosti Kingston je určená dobrodruhům, kteří jsou stále venku a hledají dokonalý okamžik k zachycení. S vynikajícími přenTento oblíbený produkt 128GB microSDXC Kingston Canvas Go! Plus A2 U3 V30 170MB/s + adapter můžete dostat taky tady na našich stránkách umístěný v kategorii paměťové karty. Nyní můžete získat oblíbené zboží ve zmiňované kategorii na pár kliknutí. Máme toho více, u nás totiž najdete další vybrané produkty od dodavatele KINGSTON. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní produkt 128GB microSDXC Kingston Canvas Go! Plus A2 U3 V30 170MB/s + adapter od výrobce s dlouholetou historií KINGSTON lze nakoupit v naší nabídce za příznivou cenu! Cena od 571 Kč.