128GB microSDXC Patriot Hight Endurance V30 U3 až 95MB/s

Micro SD karta Patriot High Endurance je navržena speciálně pro odolnost a kritické systémy, kde je vyžadována maximální výdrž. Tato karta microSD... více informací »
Značka: PATRIOT
589 Kč
Více informací
Micro SD karta Patriot High Endurance je navržena speciálně pro odolnost a kritické systémy, kde je vyžadována maximální výdrž. Tato karta microSD...

Micro SD karta Patriot High Endurance je navržena speciálně pro odolnost a kritické systémy, kde je vyžadována maximální výdrž. Tato karta microSD je vždy připravena nahrávat v drsném prostředí a je
Tento nejprodávanější produkt jde získat přímo tady na stránkách v kategorii paměťové karty! Nyní si můžete pořídit unikátní produkty z této známé sekce v akci! Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás více produktů od dodavatele PATRIOT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený kousek 128GB microSDXC Patriot Hight Endurance V30 U3 až 95MB/s od značky s dobrým jménem PATRIOT jde nakoupit aktuálně na našich stránkách ve výprodejové akci. Aktuálně v akci od 589 Kč.