128GB Patriot SUPERSONIC RAGE PRO USB 3.2 (gen 1)

Patriot Supersonic Rage Pro USB 3.2 Gen 1 (zpětně kompatibilní s USB 3.0) je špičková přenosná Flash USB pro každodenně produktivní jedince, kteří... více informací »
Značka: PATRIOT
793 Kč
Více informací
Patriot Supersonic Rage Pro USB 3.2 Gen 1 (zpětně kompatibilní s USB 3.0) je špičková přenosná Flash USB pro každodenně produktivní jedince, kteří...

Patriot Supersonic Rage Pro USB 3.2 Gen 1 (zpětně kompatibilní s USB 3.0) je špičková přenosná Flash USB pro každodenně produktivní jedince, kteří potřebují více než jen několik souborů. Nabízí vysok
Tento nejprodávanější kousek lze získat přímo tu ve známé kategorii usb flash disky. Vyberte si ještě ostatní produkty z této známé kategorie za akční cenu! To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás taky další skvělé produkty od dodavatele PATRIOT. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento designový výrobek 128GB Patriot SUPERSONIC RAGE PRO USB 3.2 (gen 1) od známé kvalitní značky PATRIOT máte možnost dostat momentálně v naši nabídce za outletovou cenu. Levně za 793 Kč.