256GB SDHC Kingston Canvas React Plus UHS-II V90 + čtečka

Tvořivost a inspirace v profesionální kvalitě Karta Canvas React Plus SD od společnosti Kingston nabízí vysoké rychlosti, které jsou určeny pro... více informací »
Značka: KINGSTON
5 121 Kč
Více informací
Tvořivost a inspirace v profesionální kvalitě Karta Canvas React Plus SD od společnosti Kingston nabízí vysoké rychlosti, které jsou určeny pro...

Tvořivost a inspirace v profesionální kvalitě Karta Canvas React Plus SD od společnosti Kingston nabízí vysoké rychlosti, které jsou určeny pro standardní průmyslové profesionální kamery s jejichž po
Velmi žádaný kousek 256GB SDHC Kingston Canvas React Plus UHS-II V90 + lze získat taky tady u nás zařazený v rubrice paměťové karty. Nyní si můžete koupit parádní produkty z této známé rubriky za akční cenu. U zákazníků oblíbený výrobce KINGSTON má k dispozici špičkové zboží. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Ve slevě produkt 256GB SDHC Kingston Canvas React Plus UHS-II V90 + čtečka od značky s dlouholetou historií KINGSTON můžete koupit v naší internetové nabídce za výhodné peníze. Akční cena od 5 121 Kč.