32GB DDR4-3200MHz CL16 Kingston FURY Beast RGB

Paměť Kingston FURY Beast DDR4 RGB přináší vyšší výkon a styl s rychlostmi až 3733 MHz, agresivním designem a RGB podsvícením po celé délce... více informací »
Značka: KINGSTON
3 932 Kč
Více informací
Paměť Kingston FURY Beast DDR4 RGB přináší vyšší výkon a styl s rychlostmi až 3733 MHz, agresivním designem a RGB podsvícením po celé délce...

Paměť Kingston FURY Beast DDR4 RGB přináší vyšší výkon a styl s rychlostmi až 3733 MHz, agresivním designem a RGB podsvícením po celé délce modulu, které zajišťuje plynulé a ohromující efekty. Model: Kvalitní a oblíbený produkt lze koupit rovněž na stránkách v populární kategorii paměti. Pořiďte si akční výrobky z této populární kategorie za super ceny! Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte na další prověřené produkty od výrobce KINGSTON. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka KINGSTON dodává skvělý sortiment Nakupujte výhoděn u nás!

Žádaný produkt 32GB DDR4-3200MHz CL16 Kingston FURY Beast RGB od společnosti s dlouholetou tradicí KINGSTON pohodlně seženete v naší aktuální nabídce za skvělou cenu! Akční ceny od 3 932 Kč.