32GB DDR4-3600MHz Patriot CL18, kit 2x16GB

Paměťové moduly Viper Steel společnosti Patriot Memory jsou navrženy s ohledem na skutečný výkon. Řada Viper Steel, navržená pro nejnovější... více informací »
Značka: PATRIOT
3 658 Kč
Více informací
Paměťové moduly Viper Steel společnosti Patriot Memory jsou navrženy s ohledem na skutečný výkon. Řada Viper Steel, navržená pro nejnovější...

Paměťové moduly Viper Steel společnosti Patriot Memory jsou navrženy s ohledem na skutečný výkon. Řada Viper Steel, navržená pro nejnovější platformy Intel® a AMD™, poskytuje nejlepší výkon a stabili
Oblíbený a kvalitní kousek 32GB DDR4-3600MHz Patriot CL18, je dostupný taky na webu v kategorii paměti. Vyhledejte si skvělé produkty ve zmíněné sekci za zcela nejnižší cenu. To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více. Mrkněte také na další vybrané produkty značky PATRIOT. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Dodavatel PATRIOT má v nabídce skvělé zboží A tady je důkaz.

Oblíbený a kvalitní kus 32GB DDR4-3600MHz Patriot CL18, kit 2x16GB od přední značky PATRIOT snadno najdete u nás nyní za nejnižší cenu! Nyní pořídíte od 3 658 Kč.