3DW – ABS filament 1,75mm oranžová, 1kg, tisk 220-250°C

Kvalitní originální tisková struna 3D World ABS nabízí perfektní materiál pro všechny vaše výrobky. Struna je vyrobena z pevného ABS plastu a je... více informací »
Značka: ARMOR
733 Kč
Více informací
Kvalitní originální tisková struna 3D World ABS nabízí perfektní materiál pro všechny vaše výrobky. Struna je vyrobena z pevného ABS plastu a je...

Kvalitní originální tisková struna 3D World ABS nabízí perfektní materiál pro všechny vaše výrobky. Struna je vyrobena z pevného ABS plastu a je dodávána v kilovém návinu. Garantovaná konzistence mat Hodně prodávaný kousek 3DW – ABS filament 1,75mm oranžová, 1kg, tisk 220-250°C seženete teď tady na našem webu v rubrice tiskové struny! Máme pro vás skvělé kusy ve zmíněné sekci ve slevě! To ale ovšem není vše, máme toho více. Máme v nabídce další skvělé produkty od výrobce ARMOR. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tato značka ARMOR vyrábí top zboží.

Tento akční výrobek 3DW - ABS filament 1,75mm oranžová, 1kg, tisk 220-250°C od společnosti s předním postavením na trhu ARMOR lze sehnat momentálně v naši nabídce za outletovou cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 733 Kč.