3DW – HiPS filament 1,75mm žlutá, 10m, tisk 200-230°C

Kvalitní tisková struna 3D World nabízí perfektní materiál pro všechny vaše výrobky. Struna je vyrobena z HiPS plastu. Garantovaná konzistence... více informací »
Značka: ARMOR
73 Kč
Více informací
Kvalitní tisková struna 3D World nabízí perfektní materiál pro všechny vaše výrobky. Struna je vyrobena z HiPS plastu. Garantovaná konzistence...

Kvalitní tisková struna 3D World nabízí perfektní materiál pro všechny vaše výrobky. Struna je vyrobena z HiPS plastu. Garantovaná konzistence materiálu v celé cívce zaručuje velmi přesné výsledky za
Velmi prodávaný výrobek 3DW – HiPS filament 1,75mm můžete nakoupit aktuálně tady na našem webu v oblíbené kategorii tiskové struny. Nyní získáte jiné produkty ve zmiňované kategorii za výborné peníze! Tím ale naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký! U nás v nabídce najdete další prověřené produkty od výrobce ARMOR. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený produkt 3DW - HiPS filament 1,75mm žlutá, 10m, tisk 200-230°C od dodavatele s dlouholetou historií ARMOR jednoduše můžete najít tady a teď až neuvěřitelně levně! Výhodně za skvělou cenu 73 Kč.