3LCD EPSON EB-805F, 5000 Ansi, Full HD

Tento laserový projektor přináší atraktivní informační značení a nabízí škálovatelnou projekci o velikosti až 130 palců. Dosáhněte nové... více informací »
Značka: EPSON
112 244 Kč
Více informací
Tento laserový projektor přináší atraktivní informační značení a nabízí škálovatelnou projekci o velikosti až 130 palců. Dosáhněte nové...

Tento laserový projektor přináší atraktivní informační značení a nabízí škálovatelnou projekci o velikosti až 130 palců. Dosáhněte nové dimenze v oblasti projekce prostřednictvím obrazu bez okrajů a Ve slevě tento kousek 3LCD EPSON EB-805F, 5000 Ansi, lze získat bezstarostně na našich stránkách ve známé rubrice tv! Najděte si nové kusy z této známé rubriky ve výhodné akci! To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás taky další kvalitní produkty od dodavatele EPSON. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Známá značka EPSON vám představuje prvotřídní zboží. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Exkluzivní produkt 3LCD EPSON EB-805F, 5000 Ansi, Full HD od spolehlivého výrobce EPSON je k získání ještě dnes za zcela nejnižší cenu! Nyní můžete mít za 112 244 Kč.