Canon Kancelářský papír A4, 80g/m2

Značkový papír standardní kvality určený pro běžné kopírování a laserový tisk . Je dodáván v gramáži 80 g/m2 ve velikosti A4 Počet ks v... více informací »
Značka: CANON
129 Kč
Více informací
Značkový papír standardní kvality určený pro běžné kopírování a laserový tisk . Je dodáván v gramáži 80 g/m2 ve velikosti A4 Počet ks v...

Značkový papír standardní kvality určený pro běžné kopírování a laserový tisk . Je dodáván v gramáži 80 g/m2 ve velikosti A4 Počet ks v balení: 500 ks Tento oblíbený produkt lze zakoupit právě tady na našem webu umístěný v rubrice papíry do tiskáren. Podívejte se na další výrobky z této populární sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Významný dodavatel CANON vám představuje kvalitní sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás totiž najdete další prověřené zboží od dodavatele CANON. Najdete je níže na této stránce.

Diskontní produkt Canon Kancelářský papír A4, 80g/m2 od výrobce s mnohaletou tradicí CANON jednoduše můžete najít na našich stránkách teď právě za výprodejovou cenu. Právě nyní za skvělou cenu 129 Kč.