Chytrý telefon iPhone SE (2020) 64GB White (POUŽITÝ)

PRODUKT JE REVITALIZOVANÝ, OTESTOVANÝ A PLNĚ FUNKČNÍ ZVLÁŠTNÍ REŽIM PODLE §90 o DPH, DPH NELZE ODEČÍST. Víc, než čekáš. Za... více informací »
Značka: APPLE
6 490 Kč
Více informací
PRODUKT JE REVITALIZOVANÝ, OTESTOVANÝ A PLNĚ FUNKČNÍ ZVLÁŠTNÍ REŽIM PODLE §90 o DPH, DPH NELZE ODEČÍST. Víc, než čekáš. Za...

PRODUKT JE REVITALIZOVANÝ, OTESTOVANÝ A PLNĚ FUNKČNÍ ZVLÁŠTNÍ REŽIM PODLE §90 o DPH, DPH NELZE ODEČÍST. Víc, než čekáš. Za míň, než myslíš. * Odolná konstrukce z hliníku a skla * Specifikace IP67 * Dv Tento diskontní produkt Chytrý telefon iPhone SE (2020) pořídíte teď tady na webu zařazený v kategorii mobily! Nyní můžete získat kvalitní zboží ve zmiňované kategorii ve výprodejové akci! Populární dodavatel APPLE pro své zákazníky poskytuje vynikající zboží za akční ceny! Podívejte se sami. To ovšem není všechno, máme toho více. Prozkoumejte u nás další kvalitní produkty od výrobce APPLE. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní produkt Chytrý telefon iPhone SE (2020) 64GB White (POUŽITÝ) od spolehlivé značky APPLE snadno pořídíte u nás nyní trvale výhodně. Akční cena 6 490 Kč.