RonyComp.cz - katalog elektro

MikroTik SFP+ modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10Gbit

Tento exkluzivní výrobek MikroTik SFP+ modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10Gbit od populárního výrobce MIKROTIK jednoduše seženete zrovna dneska opravdu výhodně. Momentálně k dispozici za 1 421 Kč.
Ověřit dostupnost
Značka: MIKROTIK
1 421

Popis produktu S+85DLC03D je 10G SFP+ multimode transceiver s dvěma LC konektory, 850nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 300m. Technické parametry Optika Formát:SFP+ Pro typ kabel