X2 10G SM 1310nm 10km Cisco

Velmi oblíbený produkt X2 10G SM 1310nm 10km Cisco od výrobce se skvělou pověstí Comfor je k dostání u nás ve výhodné akci! Zrovna nyní za cenu 5 396 Kč.
Značka: Comfor
5 396 Dostupnost: SKLADEM
Více informací

Popis produktu

Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1310nm zajišťuje dosah až 10km při použití Singlemode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco. Typ